Серіал Шукаю дружину з дитиною (2014) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Серіал під назвою «Шукаю дружину з дитиною» розповідає про те, як люди під впливом чудово почуття можуть йти на брехню і інші не найкращі крайності. В результаті це призводить до різного роду наслідків. Головні герої Віра і Борис приймають виїхати разом в сонячну Ялту, щоб зробити свій роман ще й курортним. Дівчина обманює свого законного чоловіка та Ігоря і каже, що їде відпочивати з давньою подругою. Але чоловік вирішив не покидати свою кохану дружину і поїхати разом з нею в подорож.

Щоб Ігор нічого не запідозрив, Борис запрошує з собою свою однокласницю Ладу, яка давно відчуває до нього симпатію. Дівчині випадає багато ролей: іноді їй потрібно бути подругою Віри, іноді дружиною Бориса, а іноді астрологом. Така ситуація стала причиною для величезної кількості смішних історій, яких у кінострічці предостатньо.

Чим же закінчиться ця історія? І розкриє чоловік Віри обман? Дивіться веселий і цікавий серіал «Шукаю дружину з дитиною» (2014) онлайн в хорошій якості HD 720 і самі зможете відповісти на ці питання.

Режисер: Олексій Кирющенко
В ролях: Ольга Медынич, Марія Горбань, Олег Мазуров, Сергій Бурунов, Софія Стеценко, Костянтин Чернокрылюк, Олег Флеер, Олексій Смолка


загрузка...