Віра та Ігор на перший погляд щаслива пара. Ігор бізнесмен, забезпечений, виховує дочку від першого шлюбу. Віра довгонога красуня, любителька витратити гроші чоловіка в магазині і злітати з подругою на море. Ігор багато працює, мало приділяє час дружині і дочці, тому вирішує приєднатися до Віри і відпочити в Ялті сім’ями. Все було б чудово, якби подружку в реальності звали Карина, а не Борис. Коханці спішно змінюють план, і вирішують розіграти простофилю чоловіка, підшукавши жінку з дитиною для Бориса, яка і зіграє подружку Карину. День видався насиченим.

Лада Калініна розлучилася зі своїм хлопцем після трьох років стосунків. Вона більше не має наміру прощати таксиста за його короткочасні інтрижки. Поки вона з’ясовувала стосунки, витративши час, запізнилася на роботу. Потайки від господаря квіткової крамнички бігала в поліклініку з сином, за дороге ледь не потрапила під машину, а в результаті втратила роботу. Увечері однокласник Борис вмовляє поїхати на море абсолютно безкоштовно, тільки є одна умова: треба прикинутися його дружиною.

Так як синові потрібно пройти оздоровче лікування, Лада змушена погодитися на сумнівну поїздку. Два тижні в найкращому готелі Ялти обіцяють бути незабутніми. Серіал Шукаю жінку з дитиною всі серії (2014) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Олексій Кирющенко
Актори: Ольга Медынич, Марія Горбань, Олег Мазуров, Сергій Бурунов, Софія Стеценко, Костя Чернокрылюк

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress