Одесит Костик Волошин подався до столиці, де закінчив вуз і влаштувався в НДІ на посаду аспіранта. Пристрасть у Костика до карткових ігор. У столиці брав участь у серйозній грі, але перейшов дорогу Гоге, що втратив з-за нетяму бариш. Костик на поїзді відправляється до Південної Пальміри. В дорозі видає себе за комсомольського ватажка, який інспектує поїзда. Довірливі співробітники вагона-ресторану годують аудитора різноманітною їжею. У рідній Одесі живуть друзі дитинства Волошина, який намагається організувати Велику гру.

Гастролеру вдається згуртувати навколо спільної мети вокзального фарцовщика, халатного міліціонера і доморощеного раціоналізатора єврея. Один приїжджого москвича знаходиться в захоплюючою погоні по вуличках Дерибасівській за фарцовщиком-аферистом, який під виглядом джинсів продав відпочиваючим шматок матерії. Дар карткового катали друзі випробують на відпочиваючих, які прибули на південь за розвагами і екстримом. На відпочинку в Одесі знаходиться народний артист ілюзіоніст Акопян. Костик намагається довести, що одеські майстри карткової гри кращі.

Коли складна ланцюг комплексного обману з застосуванням фототехніки не спрацювала, одеський шулер намагається обіграти ілюзіоніста психологічними методами, використовуючи кмітливість. Серіал Шулер 1 сезон 2013 дивитися в хорошій якості.

Режисер: Едуард Паррі
В ролях: Антон Феоктистов, Ольга Лерман, Сергій Сосновський, Олексій Горбунов, Юлія Галкіна, Олександр Робак, Наталія Ковальова, Автанділ Бежиашвили, Вадим Цаллаті, Олександр Савенков

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress