Серіал Швидкісна Лейн 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Центральним персонажем американського комедійного серіалу під назвою «Швидкісна Лейн» виявляється абсолютно непримітна дванадцятирічна дівчинка. Вона настільки звикла до буденності, що абсолютно не терпить несподіваних поворотів, вважаючи за краще слідувати строгому графіку, складеного на кілька тижнів вперед. Так тривало досить тривалий проміжок часу поки в її житті не з’явився унікальний механічний друг, який привніс масу приголомшливих емоцій в сукупності з неймовірними пригодами, буквально змусили відмовитися від колишньої концепції проведення часу. Справа в тому, що під час повсякденної прогулянки героїня зустріла машину, з досить незвичайним зовнішнім виглядом.

Незабаром вона зрозуміла, що автомобіль володіє справжнім інтелектом і являє собою цілком живу істоту. Авто вміє говорити, відчувати і навіть деякими звичками дуже нагадує просту людину. Серіал Швидкісна Лейн 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Поки остаточно невідомо, що змусило Вин покинути рідний занедбаний сарай і вийти на контакт з дитиною, проте існує думка, що тільки дитячий розум здатний допомогти йому в непростій справі, яке не вимагає зволікань.

Режисер: Hasraf Dulull, Rachel Leiterman, Джо Менендес
Актори: Софія Росинський, Енід-Рей Адамс, Winslow Fegley, Девід Мілчард, Софі поллоне, Brandon Rossel, Адріан Петрів, Діана Банг, Кейт Гайдошік, Алехандра Сіммонс


загрузка...