Телеканал 1+1 презентує прем’єру нового драматичного серіалу «Сидоренки-Сидоренки 2019». У центрі сюжету виявляються два сімейства з однаковими прізвищами. Але про існування однофамільців герої б не дізналися, якби не одночасна вагітність дружин. В одній палаті опиняються дві жінки з прізвищами Сидоренко. Вони самі були здивовані збігом, але це тільки створило приємну атмосферу. Народили героїні практично одночасно, у обох були хлопчики. Малюки кріпли на очах, жінок виписали додому, і спілкуватися вони перестали. Через десять років одна сім’я чисто випадково виявляє невідповідність групи крові сина. Вони починають шукати причину і дізнаються великий секрет.

В пологовому будинку з вини медсестри, дітей переплутали. І зараз сім’ї виховують не своїх синів. Але як виходити з положення? Герої вирішують зустрітися і обговорити план дій. Але розмова не приводить до успіху, батьки не готові псувати психіку дітей, а іншого способу розповісти правду вони не бачать. Ситуація стає напруженою, діти героїв здружилися і просять у батьків дозволу на деякий час пам’ятаються сім’ями.

Герої кардинально проти цього, але логічного пояснення відмови них немає. Що чекає сімейства Сидоренка попереду, і чим закінчиться історія з підміненими дітьми? Серіал Сидоренки-Сидоренки всі серії (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Фелікс Герчиков
В ролях: Дмитро Суржиков, Олеся Власова, Петро Ниновський, Ксенія Вертинська, Валерій Швець, Лев Сомов, Євген Шекера

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress