Якщо ви любите комедійні телесеріали, пропонуємо такий до вашого перегляду. Жила собі в своє задоволення молода дівчина Глем. Весела, безтурботна, але була у неї потаємна мрія — зустріти красивого, коханої людини, вийти за нього заміж, народити дітей і жити дружною сім’єю. І ось удача повернулася до неї передом. Нарешті зустрівся така людина, душі в ній не чаяв. Закрутилося, закрутилося все в турботах і клопотах про весілля. Сериал Сім’я 1 сезон онлайн безкоштовно HD 1080.

І все було б нічого, якби не одна проблема — вона соромилася свого батька. Щоб нічого не говорити про свого батька нової сім’ї і близьким друзям, вона всім сказала, що він десять років як помер. Ось придумала таку версію і була задоволена собою. Але на весілля раптом надумала приїхати молодша сестра і ця новина налякала дівчину. Серіал Сім’я 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Вона боялася, що відкриється правда і про все дізнається майбутній чоловік і близьке оточення. А адже вони їй вірили. Ось майбутня наречена і почала шукати шляхи виходу з цієї складної ситуації.

Режисер: Скотт Елліс, Тодд Холленд
Актори: Ніна Добрев, Тоні Білл, Блейк Лі, Брендан Калеб Колтон, Гері Коул, Одеса Адлон, Шеріл Лі Ральф, Брайан Мітчелл, Чіп Чінері, Крістіна ДеРоса

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress