Брістоль-Коув. Тут прості люди, звичайні трудівники, які звикли жити непримітним життям. Молоді хлопці після закінчення школи поспішають покинути це безперспективне місце, виїхати з богом забутій глибинки. Ті, хто живе в цьому місті довгий час, цілком всім задоволені і не збираються що-небудь міняти. Між сусідами немає великих таємниць, вони спілкуються один з одним, заходять в гості. Єдине, що не люблять випадкових незнайомців, здатних принести з собою неприємності. Місцеві жителі розповідають різні історії. Є легенда, що щороку з водойм вибираються дивні створіння і приходять в місто.

Ці істоти були схожі на русалок. Вони шукали молодих неодружених хлопців і намагалися заманити довірливих своєю ніжністю і красою. Якщо хлопець піддавався чарам, то йшов слідом за нею в вир і більше його ніхто не бачив. Ось тільки мало хто вірив в ці легенди, більше сприймав все за прості вигадки. Люди люблять придумувати різні казки. Серіал Сирена 2 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Все змінилося в той момент, коли в місті була помічена дивна молода жінка. Вона була практично голою, а очі її немов смарагди. Як тільки вона з’явилася, то всі вигадки стали реальністю… Навіщо вона прийшла і хто стане її жертвою?

Режисер: Нік Копус, Стів Эделсон, Джон Бедем
Актори: Алекс Роу, Eline Powell, Fola Evans-Akingbola, Ian Verdun, Sibongile Mlambo, Ріна Оуен, Chad Rook, Рон Юань, Curtis Lum, Теммі Гілліс, Ентоні Харрісон, Hannah Levien

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress