«Сирени» — серіал про парамедиках, їх знайомих з поліції і пожежної служби. Стюард, Рашид і Ешлі працюють у швидкій і досить пересичені життям. Повна стресів, небезпечна служба, постійно героїв підводить до межі, за якою зриви, депресії та інші безрадісні речі. Допомагаючи людям, ці хлопці не намагаються бути ідеальними. Навіть роблячи добрі вчинки, вони примудряються у фіналі ляпнути дурницю або вульгарність, напартачити у вирішальний момент, а іноді і серйозно підставитися. Стюард – неформальний лідер. Він ніяк не може зважитися на серйозні стосунки з дівчиною, яку давно знає.

Ешлі – гей, не який париться з-за проблем і відноситься до всього несерйозно. А Рашид тільки починає працювати в команді, тому все тут для нього дивно. Хлопці не хочуть бути рядовими представниками своєї професії. Їм не потрібно загального визнання, просто хочеться виділятися з загальної маси.

Завдяки такому підходу, феєричним витівок і певній частці безстрашності, герої потрапляють в низку незвичайних ситуацій і пригод. Серіал Сирени 1 сезон (2011) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Аманда Бойл, Віктор Бюхлер, Деймон Томас
В ролях: Різ Томас, Кайван Новак, Річард Медден, Кобна Холдбрук-Сміт, Емі Бет Хейес, Бен Бетт, Енні Халлі, Морвен Крісті, Кетерін Дау Блайтон, Таппенс Мідлтон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress