Олівія давно прийняла рішення зайнятися політичною діяльністю, але ця жінка не мріяла про те, щоб стати сенатором або навіть президентом Америки, її влаштовувало те, що вона допомагала тим чи іншим політикам вирішувати виникаючі у них проблеми. Кілька близьких людей Олівії говорили їй, що вона може досягти більшого і сама здатна впливати на те, як живуть американці, їй під силу зробити цей світ кращим, але героїня не сприймала цього всерйоз, будучи впевненою, що про неї думають набагато краще, ніж вона була насправді.

Все ж її старання не залишилися непоміченими, тому що багато відомих політиків часто до неї зверталися, кар’єра Олівії йшла в гору, не минуло багато часу з тих пір, як вона захопилася політичним життям країни, як її запросили попрацювати на президента США. Природно, героїня погодилася, хоч і усвідомлювала ця жінка, що обов’язків у неї додасться, але вона не боялася цього, а готова була показати все, на що була здатна. Чи не кожне її починання давало бажаний результат, але Олівія була сильною жінкою, вона переконувала себе в тому, що якщо навіть впадеш з коня, то слід себе змусити знову забратися в сідло, щоб все-таки навчитися їздити нехай навіть на непокірливого тварину. Нещодавно героїня почала працювати на одного сенатора, вона розраховувала на те, що зможе зробити цю жінку ще більш впливовою, ніж вона вже була, але, на жаль, все вийшло зовсім не так, як хотіла того Олівія. Перемогу на президентських виборах здобув не та людина, який повинен був, а коли героїня трохи прийшла до тями після програшу, вона закрилася з сенатором в кімнаті і трішки випила.

Вона хотіла трохи розслабитися і заспокоїтися, а коли почула крик, то тут же кинулася до телевізора. Олівія дізналася, що в тільки що обраного президента хтось стріляв. Серіал Скандал 6 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Том Веріка, Еллісон Лідді, Олівер Бокельберг
В ролях: Тоні Голдуин, Джошуа Малина, Кеті Лоус, Джо Мортон, Белламі Янг, Скотт Фоулі, Гільєрмо Діас, Керрі Вашингтон, Дербі Стенчфілд, Джефф Перрі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress