Події відбуваються в суворі дев’яності роки, коли кожна сім’я зіткнулася з голодом, злиднями і самовиживанням. Марія і Степан зробили все, що їх сини не відчули ці труднощі на свою долю. Старший Павло вивчився і пішов працювати в міліцію, а Олександр у той час працював на заводі. Там працювала Оксана медсестрою в яку Саша був закоханий. Але дівчина вибрала Пашу і вони скоро мали побратися. Через це між братами були натягнуті відносини. Той згодом пішов з підприємства щоб не зустрічатися з коханою йому людиною. Тоді люди намагалися займатися всім подряд.

Лішь б це приносило дохід і якось можна прогодувати свою сім’ю. Приватні кооперативи були так би мовити в моді і Сашка прилаштувався в один з них. Але потім виявилося, що воно було замішано в кримінальній історії, обкрадають квартири. Справа доручили розслідувати Павлу. Але той швидко з’ясував, що його родич не винен в крадіжках і того відпустили. Але це ще сильніше зіпсувало їх дружбу. Лікарі у матері знаходять захворювання астми і рекомендують їй чисте повітря. Батьки переїжджають пожити в дачу за містом. Їх переїзд ще сильніше зіпсувало взаємини між їхніми дітьми. Тим часом Олександр не може знайти роботу. Він бачить як старі бабусі продають з дому все, що має цінність і у нього виникає план стати одним з них.

Куди приведе вся ця історія і чи зможуть наші герої пережити весь цей кошмар тих років і залишитися при цьому людьми, а також знайти своє щастя і любов? Серіал Скарбниця життя всі серії 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Олександр Ітигілов
У ролях: Павло Баршак, Олена Шилова, Антон Соколов, Віра Шпак, Михайло Жонін, Леонід Громов, Микола Боклан, Федір Гуринець, Денис Роднянський

загрузка...