Старовинні шкільні приятелі давно відсвяткували свій сорокарічний ювілей. У минулому вони були дуже дружні і завжди діяли спільно. Однак життя розвела їх по різних містах. Тепер вони бачаться і спілкуються нечасто. Запрошення їх загального старого друга стало для них чудовою нагодою зустрітися і як слід повеселитися. Майло непогано влаштувався в житті. Тепер він продав свою компанію і відправляється на заслужений відпочинок. Гас, Джоель, Кобі і Лекс приєднуються до нього у сонячному Бейлисе, щоб чудово провести час. Спиртне ллється рікою, спогади зігрівають душу, за розмовами час летить непомітно.

Здавалося б, що може перешкодити зустрічі однокласників. Але чоловіки не здогадуються про всі неприємності, які чекають їх попереду. Минуло небагато часу, і друзям стає відомо про неприємності Майло. Той, у свою чергу, втягує усю четвірку у свої проблеми. Тепер замість спокійного відпочинку і річок випивки друзям доводиться зіткнутися з брехнею, зрадою, загадковими вбивствами і морем крові.

Гас, Джоель, Кобі і Лекс повинні докласти масу зусиль, щоб виплутатися із ситуації і повернутися додому живими і неушкодженими. Серіал Скажені пси 1 сезон (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кларк Джонсон, Чарльз МакДугалл, Джон Девід Коулз
В ролях: Бен Чаплін, Майкл Імперіолі, Романі Малко, Стів Зан, Філіп Девіс, Марк Повинелли, Рейчел Холмс, Марія Ботто, Кобі Белл, Рафаель Д. Котто

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress