Після дивної знахідки на Таймс Сквер життя Курта Веллера і його підлеглих стрімко змінилася. У залишеній кимось сумці перебувала оголена дівчина, на тілі якої були незрозумілі татуювання. Лише кільком учасникам подій стає зрозумілим їх зміст, а поки з’ясовується, що дівчина нічого не пам’ятає про те, як опинилася в сумці, які цьому передували події. При ній немає ніяких документів, знадобилося чимало часу, щоб встановити її особу. На її спині вказано ім’я Джейн Доу, але чоловік не знає про дівчину нічого, що могло б пролити світло на дивну пригоду. Курт Веллер підозрює, що напарник приховує важливу інформацію, розслідування триває.

Схожі малюнки знаходяться в базі даних ФБР, складаючи своєрідну карту. Числа символізують якісь дати, деякі з яких вже настали. Співробітники ФБР несподівано розуміють, що деякі з чисел — дати вчинення найбільших злочинів і терористичних атак. Невже їм належить запобігти ще кілька злочинів? Також необхідно розшифрувати таємничу карту, намальовану на тілі дівчини, перевірити безліч послань, чим і займеться Курт Веллер. З подивом він розуміє, що дівчина досконало володіє кількома іноземними мовами, займається східними єдиноборствами.

Удвох вони змогли запобігти великому терористичному акту, і це не остання справа, яку їм належить розслідувати. Серіал Сліпа пляма 4 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Маркос Сіга, Марк Пеллінгтон, Роб Шейден Гланц
Актори: Майкл Гестон, Джеймі Александер, Одрі Еспарза, Маріанн Жан-Батист, Франсуа Арно, Аквелі Роач, Ешлі Джонсон, Роб Браун, Сиджу Парсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress