загрузка...


Елізабет Вінтер-молода жінка, яка проживає разом з вітчимом, що є багатим землевласником. Він – протестант, який одружився на її матері, що була прихильницею католицької віри. У дев’ятнадцятому столітті в Ірландії відбувся жорстокий конфлікт католиків і протестантів, який переріс у справжню ворожнечу. Мати героїні не хотіла відмовлятися від своєї віри, за що її чоловік почав гнітити і всіляко сживать жінку зі світу. Це призвело до її загибелі, а Елізабет залишилася разом з чоловіком, який любив її як рідну дочку. Але тепер вона збирається зрадити його і втекти з дому.

Вона зустрічається з чарівним молодим чоловіком на ім’я Ліам, від якого героїня чекає дитину. Вона не хоче, щоб батько будував її життя так, як йому завгодно, тому зважилася на втечу, незважаючи ні на що. Вона не може йому пробачити смерть матері, і не хоче повторення її долі для себе.

Її наречений також ненавидить землевласника, відчуваючи до нього відкриту ворожнечу. Для початку нового життя Елізабет потрібні гроші і жінка вже придумала спосіб дістати потрібну суму. Серіал Смерть і солов’ї 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Аллан Кабітт
Актори: Джеймі Дорнан, Валін Кейн, Мартін Макканн, Шарлін МакКенна, Меттью Різ, Енн Скеллі

загрузка...