Мартін Ріггс з гостросюжетного кінофільму «Смертельна зброя 3 сезон» перебирається в інше місто після трагічної загибелі дружини, так і не народила йому дитину. Щоб не зійти з розуму і не скористатися слабкістю здійснення суїциду, молодий хлопець відчайдушно шукає смерті на вулицях багатомільйонного міста, працюючи в поліції з обережним напарником Мерта. Цьому хлопцю залишилося всього кілька місяців до виходу на пенсію, тому він не бажає вступати у відчайдушно безрозсудне протистояння з противниками, і починає обережніше при виїздах на чергуваннях.

Але на відміну від нього Ріггс відчайдушно шукає смерті, бажаючи швидше приєднатися до загиблої дружини і не народженого дитини. Незабаром на одному із завдань він стикається з расистськими нахилами персон з дипломатичного представництва ПАР, які прикриваються недоторканністю. Але напарники примудряються дуже швидко впоратися з знахабнілими людьми, відбираючи у них цілий корабель награбованих грошей. Після успішного вирішення завдання слід наступне, не менш захоплююча справа, що стосується китайських нелегалів.

Жалісливий полісмен Мерта ховає у себе ціле сімейство любителів рису, тим самим опиняючись в небезпечній ситуації, і піддаючи небезпеці власну родину за доброти характеру. Серіал Смертельна зброя 3 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: МакДжі
Актори: Данте Браун, Джордана Брюстер, Рауль Бустаманте, Джонатан Фернандес, Пітер Кортес, Чандлер Кінні, Дач-Барр Джонсон, Рудольф Мартін, Чарльз Бейкер, Клейн Кроуфорд

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress