Успішна і талановита «Снайперша» 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p. Віра отримує нове доручення від свого впливового роботодавця — ввести в спокусу іноземного підприємця Михайла і підштовхнути його до висновку не вселяє довіри угоди з придбання заводу, відібраного в бандитські 90-ті і тому незабаром його може конфіскувати уряд. Найчастіше хитромудра і чарівна Віра без труднощів справляється з подібними завданнями, але перед новою зустріччю, раптово для себе, дівчина знає, що перебувати в положенні і щоб народити благополучно дитини, їй потрібно виключити зі свого життя стресовий рід діяльності.

Але зав’язати з роботою не так просто і останнім доручення належить виконати. Але для реалізації плану необхідно знайти собі на заміну гідну кандидатуру — молоду, привабливу і таку ж спритну дівчину. Головна дійова особа — молода дівчина, яка примудряється провалити важливий іспит до Вищого навчального закладу, про який вона так давно мріяла. Однак дівчина не хоче їхати назад в глухоманную село і повертатися до злиднів, набачився шикарною міського життя.

Її тітка, яка живе у великому мегаполісі, тимчасово прилаштовує у себе племінницю, і незабаром вирішує запропонувати їй незвичайну вельми привабливу роботу — зваблювати багатих чоловіків. І ось тепер перед чарівною героїнею поставлена ​​задача спокусити багатого білявого бізнесмена. Серіал Снайперша (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Олександр Сальников
Актори: Вікторія Литвиненко, О.Атанасова, Ріхард Леперс, О.Сташенко, Лілія Ребрик

загрузка...