Серіал Собор у моря 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У XIV столітті на території іспанської Барселони проживали люди різного соціального статусу. Усі вони поділялися на два табори. Перший табір обхоплював всі місцеві бідні і злиденні райони, а другий — район заможних і заможних людей. Багаті особи практично ні про що не турбувалися і жили на широку ногу. А що потребує частина населення була приречена на вічний копітка праця і численні страждання. Але, незважаючи на неприємний розпорядок власного життя, бідний люди продовжували мріяти і представляти в своїй уяві краще майбутнє.

Одного разу, жителі бідних районів зібралися воєдино і запропонували Ратуші виділити відповідну грошову суму, яка необхідна для побудови величезного морського собору. За поданням людей, він повинен розташовуватися поблизу узбережжя міста і прикрашати їх непримітні райони. Але влада категорично проти реалізації подібної задумки. Адже, на їх думку, морський собор не повинен розташовуватися поблизу місця проживання бідної частини міського населення. З цієї причини подібної прохання не судилося отримати схвалення. Серіал Собор у моря 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але, незважаючи на отриманий від влади відмову, люди не збиралися так просто здаватися. Правда, вони не багаті, але виявилися готовими застосувати всі свої зусилля і вкласти свої невеликі фінансові заощадження для здійснення заповітної мети.

Режисер: Хорді Фрадес, Сальвадор Гарсія Руїс
Актори: Хорді Агілар, Айтор Місяць, Пабло Дерк, Хинес Гарсія Мільян, Сільвія Абаскаль, Трістан Ульоа


загрузка...