загрузка...


Основні події, показані в даній картині, відбуваються в Серра-Азулі, невеликому тихому провінційному містечку, який оточений горами. Тут є цілюще омолоджуюче джерело, яке доручено охороняти 7 хранителям. Серед них можна виділити мер міста, доктора, езотерика, а також інших жителів міста. У Серра-Азулі немає інтернету і мобільного телефонного зв’язку. Ці технологічні принади прийдуть сюди ще не скоро, але це не заважає жителям містечка цінувати своє місто, завдяки унікальному джерела, який приховує чимало таємниць і легенд.

Серра-Азул є самим звичайним і тихим, оточеним гірськими масивами глухим містечком, до якого ще не змогли дійти окремі науково-технічні успіхи, в тому числі Інтернет і смартфон. Але він має в собі багато загадок, ключова з яких це надзвичайний джерело, що має цілющі і омолоджуючі якості. Біля нього цілодобово чергують сім жителів міста-Хранителів, вибір яких є своєрідним ритуалом. Кожен з них наділений особливими талантами і вміннями. Серіал Сьомий хранитель 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Серед них є мер, жебрак, лікар, медіум та інші представники різних професій. Але незабаром, стабільне передбачуване життя порушується. Чи зможуть жителі протистояти ситуації, що склалася і зберегти таємницю джерела?

Режисер: Рожеріу Гомеш
В ролях: Марина Руй Барбоза, Бруну Галиассу, Лілія Кабрал, Тоні Рамос, Флавія Алессандра та інші

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress