Серіал Сонна Лощина 4 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Захоплююча дух історія містичного серіалу бере початок в не більшому містечку Сонна Лощина де починаються незрозумілі і навіть моторошні події. В результаті розслідування гине місцевий шериф, йому хтось відрубав голову дивною зброєю, а його помічникові лейтенанту доводиться не лише розслідувати цю справу, але і розбиратися з дивною персонажем який нізвідки з’явився в місті.

Загадковий чоловік називає себе Ікабот Крейн і одягнений як офіцер часів великої революції. Ставши пліч-о-пліч вони дають відсіч з незрозумілого злу і з’ясовують що шериф знав про паралельному надприродне світі. Тепер вони з лейтенантом є свідками які повинні зупинити насувається апокаліпсис. Дівчина в дитинстві теж пережила щось подібне, але за розказану правду опинилася в психіатричній клініці. Сам Ікабот дійсно ожив разом з одним з божевільним вершником апокаліпсису. © baskino-z720.ru

Тільки повна довіра і міцна дружба між ними допомагає їм вижити, і якщо дивитися серіал Сонна Лощина 4 сезон 2017 онлайн безкоштовно, то уважний глядач побачить що не допустити кінця світу дуже небезпечна і неймовірно важке завдання.

Режисер: Пол А. Едвардс, Рассел Лі Файн, Дуглас Арніокоскі
В ролях: Том Місон, Ніколь Бахарі, Орландо Джонс, Катя Вінтер, Лінді Грінвуд


загрузка...