Серіал Сонячний листопад всі серії (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Петровські завжди дотримувалися сімейних традицій. Діти намагалися успадковувати батьків, адже тато і мама завжди були прикладом. У серіалі «Сонячний листопад» у родичів все складалося чудово. В школі у Кирила і Ніни відмінна репутація. Хлопці дотримуються правил пристойності, радуючи дорослих зразковою поведінкою і хорошими успіхами. Хлопця поважають ровесники, люблять вчителі. За ним бігають численні шанувальниці. До талановитого музиканта у дівчат особливе ставлення. Сестричка крокує нарівні з братиком, намагаючись ні в чому не поступатися. Вона тримає лідерство серед подружок.

В будь-яких ситуаціях близькі люди надають допомогу і підтримку. За такою ідилією приємно спостерігати. Щиру дружбу не порушують різні негаразди. Настав непростий період, коли доля відчуває хлопців на міцність. Страшна трагедія відбувається з батьками – вони загинули в автокатастрофі. Наступним удар припав на Ніну. Дівчина потрапила до лікарні з невтішним діагнозом. Серіал Сонячний листопад всі серії (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Лікарі не відчувають особливого оптимізму щодо подальшого лікування. У такий складний момент потрібно проявити терпіння і не втратити віру в кращі зміни. Чи зможуть герої витримати такі випробування?

Режисер: Олександр Ітигілов
В ролях: Ірина Гришак, Кирило Дицевич, Ганна Гуляєва, Марина Митрофанова, Дмитро Бєлякін


загрузка...