Події розгортаються навколо старшокласників, які очікують випускного і хочуть скоріше відправитися в доросле життя. Повсякденні проблеми школярів не дають їм спокою, адже кожен з них мріє закохатися і бути щасливим. Але, як виявляється, любов не здатна відразу бути взаємною, і перед повним наданням свого щастя, школярам необхідно зустрітися зі всієї болем і сумом, яка їх чекає. Головні герої шукають підтримки у дорослих, проте їм не до проблем юнацького віку.

Тоді молоді хлопці і дівчата можуть покластися тільки на близьких друзів, які не завжди дають правильні поради. Основною проблемою хлопців є те, що вони хочуть скоріше займатися коханням зі своїми однолітками, але розуміють, що для них занадто рано переходити це щабель розвитку. Вчителі не завжди встигають доглянути за молодими людьми і вважають, що основне виховання залежить від батьків.

Але головні герої проявляють поблажливість по відношенню до інших людей, сподіваючись, що одного разу хтось зрозуміє їх дії і не засудить строго. Серіал Сором. Італія 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Людовіко Бессегато
Актори: Людовика Мартіно, Бенедетто гаргареи, Грета Рагуза, Беатріче Бруски, Лука Грізпіні, Людовіко Терсіньі, Федеріко Чезарі, Джанкарло Комарі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress