Події серіалу в кінці 4 сезону розвивалися вкрай напружено і навіть трагічно. Незважаючи на навислу загрозу знищення всього живого на Землі, клани не припиняють ворожнечі та протистояння. Кожен з них бореться за право вижити і способи для цього, виявляється, є. Головний з них – це захисний бункер, який знаходиться глибоко під землею і оснащений необхідними харчами, запасом води та повітря. Однак його місткість обмежена – всього 1200 осіб. Долю тих, кому пощастить, і хто продовжить рід на планеті, визначила Октавія. Її рішення було справедливим – у бункері повинні бути представники кожного клану.

Сімка молодих людей, які не встигли дістатися до бункера, відправляється в космос, але Кларк залишається на Землі, забезпечуючи їм успішний політ. Проходить 6 років. Небезпека радіації минула, планета знову придатна до життя. Кларк вдалося залишитися в живих, сховавшись в лабораторії. Ми бачимо її, посилає сигнали в космос і чекає повернення своїх друзів, доля яких невідома. Разом з нею ми бачимо дівчинку, яку вона виховує, як дочка. Ким вона є їй і звідки з’явилася? Це одне з питань, на яке відповідь можна буде дізнатися з 5 сезону. Побачивши космічний корабель, подлетающий до планеті, Кларк радіє – повернулися її друзі, і тепер вона не самотня. Серіал Сотня 5 сезон 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Однак радість була передчасною – це транспортний корабель, на якому знаходяться тюремні в’язні. Це корабель корпорації Эликий, який прибув з минулого, його екіпаж і пасажири перебували в кріо-сні. Чого чекати від нього дівчині?

Режисер: Дін Уайт, Ед Фрейман, Джон Шоуолтер
Актори: Боб Морлі, Ісайя Вашингтон, Елайза Тейлор, Ліндсі Морган, Рікі Уиттл, Генрі Йен Кьюсік, Марі Авгеропулос, Пейдж Турко, Девон Бостік, Річард Хермон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress