Кривавий вождь єдиного племені зібрала своє плем’я на війну проти новоприбулих, але її друзі постійно мотаються від одного табору до іншого адже ніхто з них не знає як буде правильно піти на мирову, і якщо підуть залишать у живих не тільки їх, але і рідних, а якщо почнеться бійня на єдиному придатному до існування ділянці, не залишить тих хто виживе ні з чим? В результаті битви багато втратили людей з обох сторін, а один з головорізів знищив перед смертю останній шанс на життя в інших. Менше восьми сотень людей з різних часів і племен були змушені покинути Землю і зануритися в сон на десять років для того, щоб клімат став хоч трохи придатним для проживання.

Яке ж було здивування Кларк і Белем коли їх розбудив незнайомий хлопець, він повідав їм історію про те як двоє їх товаришів відмовилися засинати і вивчали постійно атмосферу. За цей час у них народився і виріс син якого вони приспали для виконання важливої місії — щоб він розбудив їх, коли настане час. Серіал Сотня 6 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

У записаному зверненні вони розповідають як прожили щасливе життя і сподіваються що раз вони не дожили до того моменту коли всі прокинутися то вони приготували подарунок, півстоліття пішло на пошуки ідентичною за екосистемі галактиці і ще сімдесят років на те, щоб дістатися до неї.

Режисер: Дін Уайт, Ед Фрейман, Джон Шоуолтер
Актори: Боб Морлі, Ісайя Вашингтон, Елайза Тейлор, Ліндсі Морган, Рікі Уиттл, Генрі Йен Кьюсік, Марі Авгеропулос, Пейдж Турко, Девон Бостік, Річард Хермон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress