загрузка...


Ні багато ні мало, але в загальному числі пройшло близько 10 років після того, як світ побачив «Щоденники вампіра», культовий серіал став одним з найпопулярніших в сучасному світі. Тепер прийшов час стародавні «Древні» спін-офф вампірської саги, який і стартував в 2018 році. Сюжетна лінія розгортається в коло дівчині на ім’я Хоуп Майклсон, та сама внучка відомої відьми, дочка перевертня і вампіра. В дівчинці прижилося обидва гени батьків, і тепер вона носителька величезної сили. Дівчинка розуміє що вона постійно буде перебувати у величезній небезпеці, в світі сповнений містичних істот, які хочуть її смерті.

Хоуп не хоче кому-небудь зла, і намагається розрізняти, де добро, а де зло. І для того, щоб знаходиться в безпеці і серед своїх, це лише одне місце: школа Сальваторе. Ця школа наповнена такими ж як і вона сама, тут вчать молодиків як потрібно управляти магією, як постояти за себе і кого боятися. Дана установа закрита від зайвих очей, оскільки вона не для всіх. Але незважаючи на особливості школи, учні, як і про всі школи прогулюють уроки, йдуть в ліс, закохуються і будують мрії. Учні цієї школи різні, і тут є як добрі, так і злі, але всі вони повинні дотримуватися певні правила, що робить їх рівними. Серіал Спадщина 1 сезон 2018 дивитися в хорошій якості.

Одне з найважливіших правил, мабуть є те що їм заборонено зближуватися з місцевими. Але в один прекрасний день, героїня порушила це правило, і з цього моменту все змінюється поставивши всіх під загрозу.

Режисер: Майкл А. Алловіц, Кріс Грісмер, Пол Уеслі
Актори: Даніель Роуз Расселл, Меттью Девіс, Кайлі Брайант, Дженні Бойд, Арія Шахгасемі, Пейтон «Алекс» Сміт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress