Спін-офф «Щоденників вампіра» пропонує глядачам повернутися в знайоме і вже полюбилося всім містечко Містик Фоллс. На цей раз сюжет буде обертатися навколо школи Сальваторе, учні якої знаходяться в ізоляції від решти жителів. Мало хто знає, що її стіни прихистили не зовсім звичайних дітей. Вони-обдаровані, що володіють містичними здібностями, могутні і подають надії нащадки вампірів, перевертнів і відьом. В жилах головної героїні – дівчини на ім’я Хоуп – тече кров всіх трьох видів, що робить її рідкісним, унікальним і володіє неймовірною силою істотою.

Вона-дочка безсмертного Клауса. Разом з нею в закладі навчається безліч інших юних обдарувань, наділених надздібностями. Серед них виявляються і близнюки Аларіка Зольцмана, який усвідомив справжню міць, приховану в його дітях і бажає, щоб ті загнуздали її і навчилися контролювати. Тут діє маса жорстких правил, але, мабуть, найважливіше – ніяких контактів із зовнішнім світом.

Проте Хоуп, що закохалася в смертного хлопця, незабаром порушує його, ще не підозрюючи про те, що її маленький проступок призведе до серйозних і непоправних наслідків. Серіал Спадщина 2 сезон (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Майкл А. Алловіц, Кріс Грісмер, Пол Уеслі
Актори: Даніель Роуз Расселл, Меттью Девіс, Кайлі Брайант, Дженні Бойд, Арія Шахгасемі, Пейтон «Алекс» Сміт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress