Ліама завжди тягнуло дізнатися більше про світ, який нас оточує. Це не та тяга, притаманна зацікавленим у навчанні школярам. Набагато більше. Він хотів розкрити секрети всесвіту. Та найбільше Ліама тягнуло до астрономії. Як між собою пов’язані космічні тіла, звідки пішло початкове розвиток всього. Наслідком такої допитливості стало надходження в Массачусетський університет. Цей заклад вважається одним з найпрестижніших в Америці для тих, хто приписує себе до світу науки. Причому похил більше до технічних аспектів. Але головна подія Ліама чекало попереду.

Захоплення неземним простором дало свої плоди. Під час одного з постійних спостережень за космосом Ліам помітив дивний об’єкт. Він рухається у бік Землі, поступово збільшуючись у розмірах. Ніяких сумнівів немає — це астероїд. Варто негайно повідомити всьому світу про загрозу, що насувається. Але уряд вважає такі висновки поспішними. Серіал Спасіння 2 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Не варто піднімати паніку в суспільстві. Але коли зіткнення стає очевидним і неминучим, то приховати його не представляється можливим. Більш важливим є питання — як вижити.

Режисер: Хуан Карлос Фреснадільо, Нік Гомез, Грег Біман
В ролях: Йен Ентоні Дейл, Денніс Буцикарис, Сантьяго Кабрера, Дженніфер Финниган, Чарлі Роу, Kyle Alcock, Шон Аффлек, Жаклін Байєрс, Грег Кэлдерон, Rachel Drance

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress