загрузка...


Команда спецназу першого рівня складається з старшого молодшого офіцера Джейсона Хейса, Клея Спенсера, Рея Перрі, Сонні Куїнн, Менді Елліс і Ліза Девіс завжди готові до роботи, адже вони є елітою ВМС (Військово Морських Сил) США. Це їм по зубах найнебезпечніші для життя місії. Ці хлопці працюють скрізь — рятують заручників, беруть участь в диверсіях, шукають і рятують потрапили в біду людей. Вони роблять роботу — це не тільки їх борг, це їх покликання.

В їхній команді є ще один цінний співробітник. Його звуть Діто і він є не просто невід’ємною частиною групи, він є запорукою успіху багатьох, виконуваних ними операцій. Це собака і у неї є свій власний аккаунт в Instagram. Йому ніколи нічого не треба наказувати, особливо давати команду сидіти, так як якщо собака села, то це означає тільки одне — в цьому місці закладено вибухівку. Робота цих хлопців — рятувати людей, розшукувати і знешкоджувати злочинців, добувати безцінну інформацію. Але це не означає, що у них немає особистого життя, недоліків або будь-яких труднощів і неприємностей. І все-таки йдучи на завдання, вони відкидають приватне і цілком присвячують себе місії. Розбір польотів проходить після виконання завдання. Періодично герої «Спецназу» проходять консультації у психотерапевта, щоб той зміг переконатися в їх моральної і психічної стійкості. І тоді, кожен з них згадує місії, в яких так чи інакше був невеликий прокол зацікавив психотерапевта.

За протоколом, їм необхідно все розповідати, нічого не приховуючи, щоб фахівець зміг точно визначити чи правильно вони поступили в тій, чи іншій ситуації. Пройшовши тест вони отримують цінні рекомендації та знову продовжують свою небезпечну службу на варті своєї батьківщини. Серіал Спецназ 1 сезон (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Крістофер Чулак, Ларрі Тенг, Іен Тойнтон
В ролях: Девід Бореаназ, Олександра ЛеМосл, Макс Тіріот, Ніл Браун мл., А.Дж. Баклі, Тоні Тракс, Джессіка Паре, Парізі Фахрі, Келвін Вільямс, Пол Кессел

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress