Серіал Спогади про Альгамбре 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Історія починається в Гранаді, Іспанія, в архітектурному комплексі Альгамбра. Ю Джин У (Хен Бін) зазнає невдачі через зради своїх друзів і вирушає в ділову поїздку, в Іспанію, де зупиняється в старому хостелі, який належить, колишньої гітаристці — Чон Хі Джу. Обидва героя потрапляють в заплутану і таємничу історію. Ю Джин у-головний виконавчий директор інвестиційної компанії і колишній інженер-технолог, талановитий в розробці ігор. Він безстрашний, цинічний, в ньому сильний дух авантюризму. Чон Хі Джу — власниця старого хостелу. Колишня гітаристка, яка приїхала до Іспанії, щоб продовжити навчання.

Для того щоб мати засоби до існування, їй довелося працювати відразу на декількох підробітках. Хоч у дівчини добре розвинене почуття «прекрасного», але у неї зовсім немає фінансової жилки. Він відправляється в Іспанію в ділову поїздку і випадково опиняється в старому хостелі разом з головною героїнею Чон Хі Чжу (Пак Шин Хе), колишньої гітаристкою. Серіал Спогади про Альгамбре 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Разом вони потрапляють в заплутану історію. Молодший брат Чон Хі Чжу, Чон се Чжу (Пак Чан Ялина), — геніальний програміст, що живе в своєму світі. Через важке дитинство його серце закрите, а єдина людина, з ким він може поговорити — це його сестра.

Режисер: Ан Гіль-хо
Актори: Хен Бін, Пак щін-хе, Хан Бо-рим, Пак Хун, Кім І-сон, Лі Хак-чу, Пак Чхан-yoль, Мін Джин-ун, Лі Син-джун


загрузка...