Тема роздвоєння особистості давно і багато піднімалася в кінематографі. Її завжди особливо виділяють серед інших. Вона зустрічається в різних жанрах: комедії, детективі, трагедії і у фільмах жахів. Повсюдно ця тема розкривається в багатьох фільмах і навіть телесеріалах. Здавалося б, здивувати багатогранним життям звичайної домогосподарки вже нікого неможливо. Але творці серіалу вдалося майстерно поєднати в одній героїні проблеми, характерні для буднів кожного жителя американського континенту, і не тільки. За великим рахунком, на екрані представлена життя сім’ї звичайних американців, у яких є проблеми і неприємності, як у всіх інших.

Проте одна особливість, яка відбувається з головною героїнею Тарою Грегсон, виділяє цю сім’ю серед мільйонів інших. В одній звичайній жінці-художниці примудряються жити кілька особистостей, які під впливом стресу періодично вириваються назовні, неконтрольовані «господинею». У цьому-то і ховається особливий шарм серіалу, що перевершує всі інші з подібною ідеєю. Кінострічка зовсім не психологічна драма, а, навпаки, мелодрама. Події в ній стосуються не тільки головної героїні, але й її оточення, яке змушене прийняти Тару такою, яка вона є.

Адже напади відбуваються раптово, часто приносячи неприємності. Яке ж бідному Максу, дружину Тари. Але він завжди поруч з нужденної в ньому дружиною. Серіал Сполучені Штати Тари 1-3 сезон (2009) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Крейг Зиск, Крейг Гіллеспі, Джемі Бэббит
В ролях: Тоні Коллетт, Джон Корбетт, Розмарі Деуітт, Кейр О Гилкрист, Брі Ларсон, Петтон Освальт, Майкл Дж. Віллетт, Майкл Хічкок, Нейт Корддрі, Меттью Дель Негро

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress