загрузка...


Сюжет телесеріалу оповідає про те, як геніальні ідеї та інноваційні розробки народжуються в найнесподіваніших місцях та від нетипових, для різних відкриттів, людей. Молода дівчина, гангстер і амбітний підприємець, майже законно привласнив гроші батька — що може об’єднувати їх? Ідея. Та непроста, а здатна змінити не тільки їх життя, але і багатьох навколо. Головна героїня в серіалі і є розробник інновації, вона бідна, їй доводиться спати з хлопцем, якого вона зневажає, щоб був дах над головою і пара-трійка розеток з електрикою, ось уже кілька років дівчина прописує код і різні скрипти для своєї крипто-валюти.

Настав цей день, проект готовий, але він здався занадто амбітним для більшості зацікавлених осіб фінансовій сфері, крім одного молодого хлопця. Останній вирішується одноосібно про фінансувати проект брудними грошима батька. Але раз монети брудні, то рано чи пізно за ними хтось прийде. Так сталося і цього разу, але гангстери теж не стояти на місці і рухаються в ногу з часом, все більше замислюючись про майбутнє.

Принаймні деякі з них. Всі разом вони утворюють нетиповий з союз, що володіє чіткою метою-впровадити розробку на ринок і розбагатіти. Але це буде дуже непросто. Серіал Стартап 3 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Бен Кетаї
Актори: Альфредо Де Куесада, Камаль Найкуі, Ловенс Джин-Баптист, Отмара Марер, Еді Гатегі, Келвін Харрісон, Мартін Фріман, Ешлі Хіншоу, Крістен Аріза, Адам Броді

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress