Серіал Стас все здасть 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Не кожному послідовнику дано успішно долати шлях, по якому рухаються славні предки. Стас збирається заробляти значні кошти на тому ж бізнесі, який створив хорошу репутацію його батькові. Однак, незважаючи на те, що в британській столиці багато громадяни потребують комфортабельному житло, далеко не просто заслужити собі добре ім’я в сфері нерухомості. Проте конкуренти наділені достатньою кількістю більш вигідних якостей. Адже спілкування з потенційним клієнтом вимагає максимальної ввічливості, про яку дещо грубуватий суб’єкт може тільки мріяти.

Тонкі психологи, які займаються здачею квартир та будинків в оренду, знають маленькі нюанси, які допомагають встановити тісний контакт і довірливі відносини з замовником. Освоїть цю непросту науку новачок? Чи зможе вразити найближчого родича своїм результатами? Можна знайти спільну мову з напарницею, яка в усьому прагнути обійти свого колегу? Як врятувати фірму, яка переживає не найкращі часи?

Коли відбудеться стрімке наплив доходів, від яких не буде відбою? Як розгадати головний секрет діяльності, здатної забезпечити стабільним достатком? Серіал Стас все здасть 1 сезон 2018 дивитися онлайн в хорошій якості.

Режисер: Том Кінгслі
Актори: Джеймі діаметром, Кейті Вікс, Наташа діаметром, Том Стортон, Алекс Беккет


загрузка...