Як нормальний сучасний підліток Отіс Томпсон все добре знає про секс. Але це що стосується теорії. Ось з практикою у сором’язливого, сором’язливого хлопчини все йде куди сумніше. У нього є один відповідний один, такий же невдаха, з яким можна обговорити хвилюючу проблему. Не має Отіс подруги, залишаючись незайманим, задовольняючи себе власноруч за допомогою відвертих журналів. Герой живе зі своєю мамою, яка приводить додому молодих коханців, приймає клієнтів, будучи сексологом і психологом. Повернувшись до школи після літніх канікул, Томпсон зрозумів, що сильно відстав від ровесників, які прилюдно цілуються, відверто демонструючи статевий потяг.

Найбільш розпусною серед старшокласників вважається Мейв, відв’язна, дотепна дівчина, яка не намагається припинити брудні чутки про неї. Мейв стає партнером Отіса на уроці статевого виховання. Вони об’єднують свої знання і досвід, щоб допомагати підліткам справлятися з сексуальними проблемами. В епіцентрі цієї історії виявляється милий чарівний хлопчина на ім’я Отіс Томпсон. У головного героя певні проблеми з відносинами з протилежною статтю. Незважаючи на те, що він дуже розумний і вихований юнак, у нього ніколи не було відносин з дівчатами, а тому він досі незайманий. Серіал Статеве виховання 1 сезон (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Отіс вирішує самостійно щось з цим робити. І на допомогу йому приходять праці власної мами, яка є досвідченим секс-терапевтом. Наш герой пропонує відірве на ім’я Мейв організувати приватну клініку, де школярі та підлітки зможуть поділитися своїми проблемами в сексуальному плані.

Режисер: Кейт Херрон, Бен Тейлор
Актори: Ейса Баттерфілд, Emma Mackey, Джилліан Андерсон, Nuti Gatwa, Chaneil Kuler

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress