загрузка...


Стенлі багато років працює в поліції. За довгі роки служби він встиг дослужитися до звання шерифа і очолити місцеве відділення поліції. Однак, його кар’єрний ріст зупинився після неприємного інциденту. На похоронах своєї дружини він влаштував серйозний скандал. Новина про це неприємний випадок швидко облетіла містечко. І коли до вух начальства дійшла причина цього скандалу, негайно було прийнято рішення про звільнення недбайливого співробітника.

Але, не дивлячись на оперативну реакцію служителів закону і порядку, громадськість ще довго смакувала подробиці звільнення чоловіка. Галас стихла лише тоді, коли в містечко приїхала жінка на ім’я Іві Баррет. Як виявилося, саме вона мала зайняти місце звільненого співробітника і очолити поліцейського відділку. Жителі містечка завмерли в передчутті нового скандалу, який можна буде обговорити. Адже вони були впевнені в тому, що колишній шериф закотить істерику, оскільки він все ще мріяв повернутися до колишньої роботи. Однак, цього не сталося. Чоловік цілком спокійно сприйняв звістку про те, що його місце більш не є вільним.

Адже він знав, що рано чи пізно Іві звернеться до нього за допомогою. А все тому що в цьому містечку полювати необхідно не тільки на звичайних злочинців, а й на потойбічні сутності. Серіал Стен проти сил зла 2 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джек Бішоп Justin Nijm
Актори: Джон К. МакГінлі, Нат Муні, Дебора Бейкер мл., Джанет Верні, Даніель Фелан, Грегорі Нассіф Ст. Джон, Чарльз Грін, Д.Л. Андерсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress