загрузка...


Маленьке провінційне містечко включає трохи жителів, але тут відбувається щось неймовірне. Колись давно, хоробрий охоронець правопорядку Тадеуш Еклс почав полювання на потойбічне, в підсумку, було пред’явлено звинувачення в чаклунстві безлічі представниць жіночої статі. Через деякий час, борець з магією безслідно пропав, і над городишком поширилося прокляття. Тепер кожен громадянин, якого призначали шерифом, помирав, причому смерть була передчасною і нещадною. Але був чоловік, якого не торкнулося прокляття – це шериф Стенлі Міллер, що знаходиться на цій посаді, ні багато ні мало, двадцять років.

Після загадкової події на похоронах дружини, він пішов у відставку, потім, на посаду заступила жінка – сувора, владна, але симпатична Іві Баррет. Вона не підозрювала, що за небезпеки її чекають, адже прокляття почало швидко поширюватися на її життя. Виникали лякаючі ситуації, смерть була поруч, але красуні пощастило – поруч виявився потрібний чоловік.

Це був той самий герой, що може протистояти силам пекла. Він задався метою знищити вікове прокляття і врятувати чарівну особу. Серіал Стен проти сил зла 3 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джек Бішоп
Актори: Даніель Фелан, Мік Ігніс, Грегорі Нассіф Ст. Джон, Джон К. МакГінлі, Джанет Верні, Нат Муні, Чарльз Грін, Дебора Бейкер мл., Д.Л. Андерсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress