загрузка...


Віолетта народилася в провінції і все життя мріяла про те, щоб покинути цей обридлий для неї місто і перебратися в більший, туди де вона зможе домогтися куди великих висот в житті. І в один момент вона вирішує забрати всі заощадження батьків і відправитися в Нью-Йорк. Дівчина була впевнена, що тут безсумнівно збудуться абсолютно всі її мрії і вона зможе роздобути все про що вона лише мріяла. Однак, на жаль, місто не бере її настільки добре, як хотілося б і з часом дівчина розуміє яку вона допустила помилку.

Але опускати руки вона не має наміру і завдяки своїй помітною зовнішності вона дуже швидко починає охмуряти багатих чоловіків і отримувати від них все, про що вона тільки мріє. Довгий час все йшло за планом і вона отримала не тільки увагу з боку, але і величезні гроші, так що вона могла собі ні в чому не відмовляти. Тільки ось вона зовсім не врахувала того моменту, що ні вона одна поводиться подібним чином. Серіал Страж Диявола 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

І в свій час, коли вона зустрічає двох досить впливових людей, вона розуміє що в одного з них вона закохалася, правда от дівчина й уявити не могла, що цей чоловік буде також як і вона приховує свою справжню сутність і свої справжні наміри. До чого ж призведе її зайва любов до грошей і неповага до чужих почуттів і цінностей?

Режисер: Себастьян Сільва, Хіромі Камата, Марк Вихиль
Актори: Пауліна Гайтан, Adrian Ladron, Андрес Альмейда, К. С. Клайд, Леонардо Ортисгрис, Мітчелл Слаггерт, Педро Алонсо, Енріке Арреола, Армандо Эспития, Лис Гальярдо

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress