Серіал Стрекоза всі серії (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


За сюжетом серіалу Стрекоза онлайн головна героїня Ірина, яка виросла без батьків змушена завжди розраховувати тільки на власні сили. Відстоювати свої права та захищати себе Ірина навчилася ще з дитинства. У дитбудинку по іншому неможливо, тут кожен за себе. Ірина на прізвисько Бабка має авантюрним характером і систематично потрапляє в різні історії. Переживати пригоди здається перетворилося на спосіб життя молодої Ірини. Якщо її саму це влаштовує, то капітан поліції Ігор абсолютно не поділяє захоплення Ірини. Ігор порядний, вірний, чесний співробітник поліції завжди знаходиться на сторожі закону.

А порушники закону, такі кшталт Ірини завжди викликають у нього докір і бажання викорінити все це. На цьому ґрунті Ігор постійно шукає методи боротьби проти порушником порядку Іриною. І ось такий випадок стався. Ірина виявилася втягнута в якусь кримінальну історію і волею долі виявилася єдиною свідком по справі звинувачення кримінального авторитета Румынцева. Ігор, що займається розслідуванням пропонує Ірині угоду. Вона повинна виступити в суді і дати свідчення проти обвинуваченого Румынцева, після чого Ірина може насолоджуватися свободою. Серіал Стрекоза всі серії 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але все це серйозна справа і зрозуміло, що бандити будуть полювати за Іриною, щоб змусити її замовчати назавжди. Тому Ірина потрапляє в проект по захисту свідка та Ігор змушений разом з нею ховатися в невеликому містечку і захищати її.

Режисер: Валерій Ібрагімов
В ролях: Віра Шпак, Тимофій Каратаєв, Валерій Баринов, Микола Боклан, Євген Єфремов, Денис Мартинов, Марія Климова, Ярослав Гуревич, Дмитро Лаленков, Марія Арнаут, Олександр Задніпровський


загрузка...