Серіал Стріла 7 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Олівер Куїн вів безтурботне, розкішне життя, притаманне людям його соціального рівня. Будучи мільярдером, він не замислювався про труднощі і потреби інших людей, поки з ним самим не сталося нещастя. Судно, на якому герой плив з батьком, зазнало аварії. Оліверу пощастило вижити, потрапивши на пустельний, безлюдний острів. Необхідність піклуватися про власну безпеку і прожиток, загартували його характер. І коли через п’ять років Куїн був знайдений і переправлений в рідне місто, до своєї сім’ї, рідні насилу могли дізнатися в ньому колишнього легковажного плейбоя.

Потім Олівер здавалося б, повернувся до колишнього способу життя. Насправді так було тільки вдень. Ночами ж, чоловік натягував на голову капюшон, брав стріли і лук, і вирушав на полювання. У Куїна був цілий список, що дістався йому від батька. Серіал Стріла 7 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

У ньому були імена нечесних чиновників, яких слід було за їхні діяння покарати. Пізніше, Олівер почав боротися зі злочинцями в своєму місті разом з з’явилася командою однодумців.

Режисер: Джон Берінг, Майкл Шульц, Гай Норман Бі
Актори: Уілла Холланд, Кейті Лотц, Пол Блекторн, Кеті Кессіді, Стівен Амелл, Емілі Бетт Рікардс, Ману Беннетт, Колтон Хейнс, Сюзанна Томпсон, Девід Ремсі


загрузка...