Події розгортаються в майбутньому часі, коли життєдіяльність в Америці стала спокійною, абсолютно безпечною. Безробітних людей, практично, не було, злочинність була відсутня. Таке положення було досягнуто завдяки ночі, яка відбувалася раз у році можна було здійснювати злочини і не відповідати на них. Таку можливість допустив державний закон, і люди відчували себе вільними в тому, щоб когось убити. Будь-який громадянин міг знищити власного ворога, при цьому, ніхто не втручався, так як, правоохоронні органи відпочивали.

Джеймс Сэндин являє собою одного з агентів, який займається реалізацією охоронних систем для, так званої, «Судной ночі». Він не бере участь у кровопролитному заході, разом з сімейством закривається в будинку і намагається перечекати цей кошмар. Одного разу головний герой грубо помиляється, відкриваючи двері незнайомій людині, який просить допомогти йому. Серіал Судна ніч 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Після цього, життя кардинально змінюється, спокою приходить кінець, з’являється небезпека для близьких людей. Що сталося в його будинку тієї фатальної ночі, і що це був за людина?

Режисер: Ентоні Хемінгуей, Ніна Лопес-Коррадо
Актори: Гебріел Чаваррі, Джессіка Гарза, Ханна Емілі Андерсон, Колін Вуделл, Рід Даймонд, Лілі Сіммонс, Пауліна Гальвес, Еллісон Кінг, Аманда Уоррен, Андреа Франкл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress