Події серіалу переносять глядачів в далеке 19 століття з Туреччину, де в її головному стольному місті Стамбулі в сім’ї посла Російської імперії проживає чарівна і розумна дівчина на ім’я Анна. Природно, вона доводиться послу дочкою і є добре вихованою, освіченою дівчиною, яка вільно володіє кількома іноземними мовами, має широкі знання з багатьох наук. Така дивовижна дівчина не могла залишитися поза увагою багатьох чоловіків, кожен з яких мав би за велику честь стати її коханим. Однак їх залицяння залишалися поза увагою дівчата, оскільки її не задовольняли ні швидкоплинні романи, ні корисливі залицяльники, які шукали лише вигоди для себе.

Серед них не зустрівся ні той, який щиро і безкорисливо любив би її, ні той, якого б вона полюбила. Одного разу дівчині судилося зустрітися з самим Махмудом, людиною, який був султаном і правил Османською Імперією. Після спілкування з дівчиною він був вражений її знаннями, манерами і тим, як вона вміє триматися у вищому суспільстві. Він не проти ближче познайомиться з європейськими традиціями, які могли б бути дуже корисними для його країни. Султан пропонує дівчині місце вчительки його дітей з іноземних мов, але вона боїться, що не впорається і спішно, але ввічливо відмовляється.

Дізнавшись про це, один з російських послів Дмитро переконує дівчину в тому, що вона повинна прийняти пропозицію султана. Вона погоджується і починає давати уроки в палаці. Серіал Султан мого серця всі серії (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Керем Чакироглу
В ролях: Алі Ерсан Дуру, Олександра Нікіфорова, Еміль Чольгечен, Тансел Онгел, Дмитро Щербина, Андрій Руденський, Олександр Соколовський, Бесті Кекдемир, Тунджер Салман, Танер Румелі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress