Серіал Сурогатна матір (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


«Сурогатна матір» — неймовірно зворушливий серіал, кіноновинка, здатна швидко і надовго «захопити в полон» численні глядацькі серця. Якась жінка дуже складно переживає свою життєву драму, але вона тримається, тому як їй потрібно виховувати донечку. Їй боляче, що вона одна несе цю непросту ношу, але в той же час вдячна долі за те, що є у неї чудовий милий дитина. Правда, фінансова складова життя все сильніше тисне на маму. Їй доводиться постійно і дуже багато працювати, працювати, щоб їх маленька сім’я відчувала себе гідна.

Героїня стежить за порядком і комфортом в будинку багатих людей. Вони ставляться до неї досить непогано. І навіть, довіряючи, розкривають свою таємницю. Дружина господаря цього величезного будинку ніколи, мабуть, не стане матір’ю. Вона нудиться цим болем, але знаходить, здавалося б, вихід. Вона пропонує нашій головній героїні виносити дитинку для їх пари.

Пропозиція наднеожиданное і викликає безліч самих різних думок. Як повернеться все далі – це глядачеві буде дуже цікаво. Серіал Сурогатна матір (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Олег Філіпенко
В ролях: Анна Міклош, Костянтин Самоуков, Олексій Нагрудний, Анна Саліванчук, Дар’я Трегубова, Остап Ступка


загрузка...