Хоча цей серіал і отримав визнання серед критиків і навіть отримав кілька престижних нагород, глядачі прийняли його не дуже добре, а все з-за того що сюжет викладається досить складно. Головна героїня серіалу, Еллен, закінчила юридичний коледж і тепер шукає роботу. Дівчині пощастило на її таланти звернула увагу Петті Хьюз, власниця юридичної фірми, є дуже впливовою в Нью-Йорку. Хьюз досить жорсткий керівник, до того ж вона зовсім не дотримується ніяких принципів, в роботі для неї головне спроможність клієнта і якщо він готовий платити великі гонорари, вона береться за справу.

Ганна, завдяки своєму розуму і таланту отримує посаду помічниці Хьюз. Петі справжній кумир для Еллен і вона готова працювати цілодобово, аби виправдати довіру, яку їй надала Хьюз, взявши її на роботу. Першим ділом Еллен виявляється справа одного впливового мільярдера, обвинуваченого у серйозному злочині. Серіал Сутичка 5 сезон (2007) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Еллен доклала багато сил, щоб впоратися з першим дорученням, але несподівано вона з’ясовує, що її обожнювана начальниця зовсім не та людина, яким вона його собі уявляла і якщо її сумління майже чисте, то про руки Хьюз таке навряд чи можна сказати.

Режисер: Тодд А. Кесслер, Меттью Пенн, Тімоті Басфилд
В ролях: Гленн Клоуз, Роуз Бірн, Тейт Донован, Захарі Бут, Тед Денсон, Анастасія Гріффіт, Майкл Нурі, Ной Бін, Том Нунен, Желько Іванек

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress