Серіал Сутінкова зона 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Фільм розділений на кілька серій. Знятий він в жанрі жахів і наукової фантастики, з елементами драми. Серіалу присудили кілька премій. Кожна серія серіалу унікальна, має часом несподівану і моторошну кінцівку. Серіал занурить глядача в світ незвіданого, містичного, страшного і в той же час привабливо цікавого. Творці серіалу постаралися на славу, що відзначають як прості глядачі, так і суворі критики. Діючими особами в кожній серії виявляються дивні істоти з потойбічного світу, привиди, інопланетяни, монстри. Один з найбільш відомих епізодів серіалу — це серія про Боба з фобією польотів на літаку.

Після тривалого лікування від свого страху він таки вирішується полетіти разом зі своєю дружиною. Однак уде після зльоту Бобу починає ввижатися всяка нечисть в ілюмінаторі. Щось сіре велике і волохате намагається пошкодити літак. Більше ніхто з пасажирів страшилу не бачить. Серіал Сутінкова зона 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Спроби Боба розстріляти невідоме створіння з відібраного у члена екіпажу пістолета не увінчуються успіхом, вже після посадки на крилі літака були виявлені подряпини від кігтів.

Режисер: Матіас хендла, Герард МакМюррей, Грег Яйтанс
Актори: Джордан Пив, Lesley Mirza, Shalyn Ferdinand, Йен Хоуз, Адам Стеффорд, Hana Kinani, Зіббі Аллен, Nabil Ayoub, Айк Барінхолц, Дж. Камерон Барнетт


загрузка...