У кожної людини є таємниці, які він зберігає в глибині душі все своє життя і ні з ким не може ними поділитися. Одну з таких таємниць приховувала Джослин Фрей від своєї дочки. Вона володіла понад здібностями і завжди зберігала їх в таємниці від Клері, яка є головною героїнею нового фантастичного екшену «Сутінкові мисливці». Дівчинка росла і виховувалася як і всі звичайні діти і ніколи не помічала нічого незвичайного в своєму житті. Але до вісімнадцяти років, дівчині стала відома таємниця про неї саму, якою вона була сильно шокована.

Клері — мила, добра, чуйна дівчина володіє понад здібностями, яких немає у звичайних людей. Несподівано для всіх кудись загадково зникає мати, після чого дівчині відкривається вся правда про життя Джослин і про батька — Валентині Моргенштерн, про його пристрасть до нещадним тортурам і знущанням над різними містичними істотами. Доля зведе головну героїню з новим другом — безстрашним Сутінковим мисливцем Джейсом Вейланд, з яким дівчина потрапить в паралельний світ. Життя звичайної дівчини з повсякденними людськими турботами раптово змінюється і тепер її покликанням стає боротьба з безбожність. У цьому фільмі глядачі разом з героями поринуть у фантастичний світ, наповнений неймовірними, містичними істотами, де живуть вампіри і маги, мешкають перевертні.

Фільм був знятий за мотивами книги Кассандри Клер — «Знаряддя смерті» і випущений, як нова, змінена версія фільму «Знаряддя смерті: місто кісток» випущеного в 2003 році. Серіал Сутінкові мисливці 2 сезон (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ед Дектер, Дж. Майлз Дейл, Майрзи Алмас, Джеримайя С. Чечик
В ролях: Кетрін МакНамара, Домінік Шервуд, Альберто Розенде, Меттью Даддарио, Емерод Тубия, Айзая Мустафа, Гаррі Шам мл, Алан Ван Спренг, Джон Кор, Максим Рой

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress