загрузка...


Людям завжди були цікаві детективи, тим більше написані англійськими авторами. Це відноситься до британського серіалу «Суто англійські вбивства», який знятий за знаменитими детективами відомої Кароліни Грем. Всі її захоплюючі історії з закрученими сюжетами представлені глядачам на телеекранах не в одному сезоні. Кожна серія-це нове розслідування, новий злочин, який ні на хвилинку не дає розслабитися. Події в серіалі розігруються в маленькому графстві під назвою Мідсомер, де відбуваються найвитонченіші і хитромудрі злочини. А розслідують ці злодіяння два імпозантних сищика.

Головні герої — сільські детективи постійно зустрічаються з труднощами, наражаються на байдужість місцевих жителів, що дуже ускладнює розслідування. Всі ці, здавалося б, нудні кабінети, закриті, холодні спальні, величезні і загадкові будинки, в яких відбуваються події, приховують чимало таємниць. Іноді твориться таке, чого і у великих містах не побачиш, від чого здригаються і старовинні стіни графства.

А місцевим служителям закону залишається одне – виконувати свою роботу, знову йти на місце злочину і впевнено розплутувати справу. Серіал Суто англійські вбивства 20 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ренні Рай, Пітер Сміт, Річард Холтхоуз
Актори: Темзін Маллсон, Джон Неттлз, Джейн Уаймарк, Джейсон Хьюз, Ніл Даджон, Деніел Кейсі, Беррі Джексон, Фіона Долмен, Лаура Ховард, Кірсті Діллон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress