Будучи ще дитиною, Олівія була впевнена, що обов’язково знайде собі гідного кавалера і зможе побудувати запаморочливу кар’єру. Але, заглибившись у другий пункт і ставши до тридцяти п’яти років справжньою бізнес-леді, жінка залишилася зовсім одна. У Олівії просто не залишилося часу на знайомства і побачення з чоловіками, і свій черговий день народження жінка зустріла в порожній квартирі, думаючи над майбутнім. На допомогу Олівії несподівано приходить сестра. Джейн одружені і має кількох дітей, але при цьому зовсім нещасна. Чоловік не задовольняє її сексуальні потреби, що стає для сім’ї справжньою трагедією.

Саме Джейн пропонує сестрі ризикнути і пройти реєстрацію на сайті знайомств, де можна відшукати свою пару. Незабаром до жінок приєднується ще і Мері — мати-одиначка, недавно втратила свого коханого чоловіка. Втрьох жінки з головою поринають у світ знайомств і флірту в інтернеті. Кожна з них несподівано виявляє, що збігається з величезним безліччю людей по всьому світу.

І це стає першою сходинкою до неймовірним пригодам, новим знайомствам і самим гарячим ночами за все життя цієї дивної жіночої трійці. Серіал Свайпнуті 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Деніел Райзингер, Кет Койро, Ерін Ерліх
Актори: Карлі Крейг, Розанна Аркетт, Крейг Френк, Челсі Фрай, Еліс Лі, Мігель Пінсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress