Молоде подружжя Ковальови вирушає в закордонну поїздку. Євгенію, свою 5-річну доньку, Максим і Марія на час відпустки вирішують залишити на піклування батьків. Але в результаті плутанини доглядати за малятком приїжджають відразу всі бабусі і дідусі. Правда, залишившись наодинці, сім’ї Будько і Ковальови-старші миттєво починають лаятися, намагаючись виховувати онуку по-своєму. Інтелігентні батьки Максима, Ольга Миколаївна та Юрій Анатолійович, вегетаріанці, що обмежують себе у всьому і буквально зациклені на здоровому способі життя.

Їм зовсім не до душі Валентина Петрівна та Іван Степанович, простакуваті сільські батьки невістки, які воліють м’ясні страви і живуть простими людськими радощами. Однак на перший погляд непримиренні розбіжності починають відходити на другий план, коли знаходяться в конфлікті Свати бачать любов і турботу іншої сторони по відношенню до маленької дружини. Але незабаром двом сімействам все ж вдається покінчити з ворожнечею, завдяки бажанню обох налагодити відносини і існувати в світі. Будько і Ковальови-старші починають спільно піклуватися про улюблену онуку.

Вчорашні вороги чудесним чином перетворюються на справжніх друзів, а всі колишні розбіжності забуваються ними назавжди. Серіал Свати 1,2,3,4,5,6 сезон (2008) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Андрій Яковлєв, Едуард Радзюкевич
В ролях: Федір Добронравов, Тетяна Кравченко, Людмила Артем’єва, Анна Кошмал, Олександр Феклістов, Анна Поліщук, Костя Чернокрылюк, Олеся Железняк, Микола Добринін

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress