Серіал Свати 8 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Події в серіалі розгортаються навколо однієї маленької дівчинки, її дідусів і бабусь за сумісництвом, які є один одному сватами. Як всім відомо, не завжди відносини сватів складаються ідеально, причини відомі. Одна сторона підтримує сина, інша дочка і так починається вічне протистояння двох сімей. Вони конкурували між собою і намагалися довести, що є кращими з дідусів і бабусь. Це робило їх не просто конкурентами, ну ще й вразливими до того, що той час, поки вони конкурували, їх внучка пустувала. Так вона доводила їм, що не згодна з таким станом справ. А ось їх улюблені дітки і зовсім дійшли до того, що не сповістили про те, що чекають поповнення в сімействі.

Це була таємниця за сімома печатками і ось нарешті сталося! Тепер герої готові на все, щоб тільки опікати не одну внучку, а ще і близнюків, яких їм подарувала доля. А що ж онуки? Онуки будуть рости і підкидати купу самих різних неприємностей. Зате в цьому вся принадність їх існування. Серіал Свати 8 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Вони будуть робити все, щоб робити цей світ діточок позитивним, а свій неймовірно непередбачуваним. І звичайно ж, незважаючи на хороші відносини будуть змагатися кожен день.

Режисер: Андрій Яковлєв
Актори: Людмила Артем’єва, Федір Добронравов, Тетяна Кравченко, Анатолій Васильєв, Інна Корольова, Данило Бєлих, Уляна Іващенко, Віталій Іванченко, Микола Бутковський, Олег Примогенов


загрузка...