Дивна масова загибель кількох осіб привернула увагу поліції. Поблизу невеликої зупинки на сільській дорозі зупинився автобус. Всередині — чоловік п’ятнадцять чоловіків, які мертві. Вони заморожені і знерухомлені. Сандра Вінклер береться за розслідування цього дивного злочину. Детектив відчуває, що ця справа стане для неї справжнім викликом, тому що перші докази показують, що жертви ніяким чином не пов’язані між собою. Єдине спільне — костюми, ніби всі вони збиралися на якесь торжество. Незабаром головну героїню чекає зустріч з родинами жертв, але свідчення останніх ще більше зіб’ють детектива.

Дія відбувається в невеликій прибережній селі у Франції. Це будинок, він просто продається. Але те, що в ньому знаходять, ставить поліцію в глухий кут. Начальник поліції приходить до тями після автокатастрофи, дивом залишившись в живих. Він вже вийшов у відставку, але його просять підключитися до розслідування. І у другому сезоні в селі знайшли кинутий автобус. А в ньому 15 осіб. Всі вони мертві, і мало того, вони замерзли. Серіал Свідки 2 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Детектив Сандра Вінклер примикає до поліцейського розслідування цієї таємничої знахідки, і незабаром її команда виявляє єдину річ, яка об’єднувала мертвих людей. Всі 15 в якийсь момент були пов’язані з жінкою на ім’я Кетрін Кимер.

Режисер: Ерве Адмар, Ем Пінк Крістофано
Актори: Марі Домпнье, Ян Хамменекер, Олександр Кар’єр, Марі Буатель, Жак Клодані, Ізабель Кубіак, Софі Бурдон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress