Ті люди, яким пощастило не побувати в секті, не відчували справжніх мук. Головний герой, чоловік на прізвище Блай, привіз своїх рідних в подібне місце. Іду моралей духовного лідера, він прирік на муки власну дружину і дитину. Керівник не шкодує послідовників і всіляко знущається над людьми. У той час, коли всі вбирали релігійну нісенітницю, дочка одержимого, мила дівчина на ім’я мінноу, намагалася розсудливо оцінювати те, що відбувається. Довгі роки вона перебувала під впливом батька і громади. Але вступивши в підлітковий вік, дівчинка не боялася висловлювати всіляке невдоволення.

Вона підростала, а разом з нею збільшувалася сміливість і впевненість у вчинках, що здійснюються. Однак оточуючі не дозволяли подібним бунтарям взяти над ними верх. Щоб погасити обурення невгамовного підлітка, сектанти йдуть на серйозні заходи і роблять з дитя інваліда. Як пережити батькам те, що трапилося нещастя? Як виявилося, вони не бачать в цьому нічого поганого, а лише звинувачують саму дочку.

Всупереч цьому, одержимі підозрюють бідолаху в позбавленні життя деяких людей. Мабуть, все остаточно зійшли з розуму. За що доля піднесла малятку таку тяжку ношу? Серіал Священна брехня 1 сезон 2018 дивитися в хорошій якості HD.

Режисер: Скотт Уінант, Сара Бойд, Шері Фоксон
Актори: Кевін Керролл, Олена Кампуріс, Кіана Мадейра, Леа Гібсон, Патті Кім, Замани Уайлдер, Тобі Хасс, Сі Джей Джекман-Зіганто, Шанель Пелозі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress