загрузка...


Серіал «Свєтка» (2017). Головна героїня нового 4-серійного фільму залишає своє рідне містечко і тільки з одним невеликим чемоданом переїжджає в столицю для того, щоб стати зіркою. Дівчина і припустити не могла, що виявиться втягнутою в авантюру з пошуку скарбів, про які ніколи не чула. Справа в тому, що два брата Костя і Олег вирішили знайти скарб міфічної Богині.

Костя є молодим археологом, він не уявляє свого життя без древніх розкопок і дана місія для хлопця дуже важлива з точки зору науки. Олег переслідує зовсім інші цілі, він аферист і ігроман, у якого повно боргів, тому для того, щоб відшукати скарби він піде на все. Тільки так він зможе розплатитися з кредиторами і бандитом Батоном.

Хлопці представляються Свєтки актором і продюсером і переконують її взяти участь в реаліті-шоу, яке принесе їй величезну славу і популярність. Жага слави настільки затьмарила розум героїні, що вона погоджується… Не пропустіть нагоду дивитися онлайн серіал «Свєтка» (2017) 1, 2, 3, 4 серія в хорошій якості безкоштовно всі серії.

Режисер: Анар Мамедов
Актори: Ванесса Александер, Митя Лабуш, Олександр Головін, Анджей Хира, Ола Кейру

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress