Квартет відважних героїв відправляється на вулиці свого міста, щоб навести порядки. Головні дійові особи — це Міс Марвел, забавна супергероїня Білочка, а також Патріот і Дейзі Джонсон. Ці персонажі знайомі глядачам по іншим проектам всесвіту Марвел, однак тут їм належить провести власне розслідування і відшукати Гвен Стейсі, дівчину-павука, яку звинувачують у злочині. Проект представляє з себе деякого роду відгалуження від оригінальної сюжетної лінії історії кожного з дійових осіб. Популярна стилістика і цікавий сюжет — ось, що чекає на глядачів у новому мультсеріалі в озвучці Hamster. Одного разу жінка-павук Гвен Стейсі скоїла вбивство свого друга.

Це призвело до того, що за нею послали таємних воїнів. Вся справа в тому, що прості поліцейські, озброєні до зубів, оточили будинок, в якому знаходилася Гвен. Їй було наказано здатися на милість правоохоронців. Однак, вона вистрибнула з вікна і скувала всіх копів своєю павутиною. Саме в цей момент відбувається усвідомлення, що без супергероїв тут не обійтися.

Це події призвело до сходу Marvel, адже Міс Капітан Марвел в компанії зі своїми вірними друзями вирішили дати бій жінки-павука. Серіал Схід Marvel: Таємні воїни 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Daniel Acuña, Адріан Альфон, Сана Аманат
Актори: Ді Бредлі Бейкер, Хлоя Беннет, Давши Камерон, Скай Джексон, Катрін Хавари, Миру Рохіт Кумбхані

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress